Austė Žukauskaitė
Zouk

Austė – jau nuo 13 metų pradėjo save pažinti šokiuose. 2 metų trukmės šokio kelionę pradėjo nuo gatvės šokių, vėliau 3 metus šoko moderną ir su kolektyvu „Gelmė” laimėjo pirmą vietą Lietuvos moderno šokių konkurse. Taip pat turi 2,5m patirties lindi hopo šokiuose, atvykusi į Kauną netikėtai save atrado lotynų šokiuose(3 metus aktyviai lankė bachata, salsa, kizomba pamokas, workshopus ir vakarėlius, dalyvavo tarptautiniuose festivaliuose, kur pramoko įvairiausių šių šokių stilių). Galiausiai save išbandė Zouk’e, kuris akimirksniu pavergė jos širdį. Atkakliai dalyvavo tarptautiniuose zouk seminaruose, workshopuose, festivaliuose, kol galiausiai nusprendė savo žiniomis ir energija pasidalinti su jumis.

Studijos pamokų lygiai

I lygis – žmonėms, kurie pradėjo pirmuosius savo žingsnius šiuose šokiuose. Skirtas neturintiems jokių pagrindų arba šokusiems kitų stilių šokius.

II lygis – visiems šokantiems 5-12 mėnesių.

III lygis – visiems šokantiems 1 metus ir daugiau.

 

Pamokos

Bachata & Kizomba

Bachata yra pilnas emocijų šokis, kurio žingsniai yra glaudžiai susiję su partnerio judesiais ir kūno kalba.

Daugiau

Lady Styling

Pamokos skirtos merginoms, kuriose pagrindinis dėmesys į plastiką ir judesį. Pamokose šokama Bachata ir Salsa

Daugiau

Zouk & Kizomba

Zouk, tai šokis kurį galima šokti pagal labai skirtingą nuotaiką ir muziką, pasižymi tiksliu, jausmingu atpalaiduotu partnerio vedimu ir daugybe įvairių galvos bei kūno sukinių ir bangelių

Daugiau

 

0
    0
    PREKIŲ KREPŠELIS
    TAVO KREPŠELIS TUŠČIASGRĮŽTI Į NARYSČIŲ PUSLAPĮ