Pradedančiųjų Zouk & Kizomba Grupė Poromis (RUGSĖJO M. GRUPĖ)

Kviečiame visus ateiti ir pabandyti naują pradedančiųjų Brazilian Zouk ir Kizomba grupę!
Susipažinkite su šiuo šokiu jau nuo rugsėjo 4 dienos. Visas įgytas žinias, galėsite pritaikyti social vakarėlių metu visoje Lietuvoje ir pasaulyje!
Ir tikrai taip – išmokiname VISUS, net jeigu gyvenime galvojai, kad turi dvi kaires kojas. Mes įrodysime, kad taip tikrai nėra!
 
Zouk – tai šokis kurį galima šokti pagal labai skirtingą nuotaiką ir muziką, pasižymi tiksliu, jausmingu atpalaiduotu partnerio vedimu ir daugybe įvairių galvos bei kūno sukinių ir bangelių atsižvelgiant į žmogaus natūralius judesius ir kūno biomechanika. Per pamokas mokinsimės įvairias kombinacijas bei lead and follow technikos ir kontakto.
Šio lotynų šokio užuomazgos prasidėjo Brazilijoje 1990-ųjų pradžioje. Nuo 2006 oficialiai vadinamas „Brazilian Zouk“ jis kilo iš braziliško šokio Lambada ir kitų Brazilijos šokių įtakos. Šiai dienai Brazilian Zouk pagal savo stilistika išsiskirsto į: Neo Zouk, Flow Zouk, Soul Zouk, Lamba Zouk, Urban Zouk.
 
‼️Svarbiausia informacija: ‼️
1. Pirma pamoka – NEMOKAMA*
2. Šiame kurse partnerio turėti NEREIKIA, nes pamokų metu yra keičiamasi šokio partneriais.
3. Registruotis – NEREIKIA
4. Amžiaus cenzo – NĖRA
5. Pamokos trukmė – 1 val.
6. Pamokų metu reikia patogios, nevaržančios judesio aprangos ir avalynės.
7. Pamokos vyksta visus metus.
8. Pamokų mėn. struktūra – 3 savaitės Zouk / 1 savaitė Kizomba
7. Merginos, kurios atsives vaikinus/draugus šokti – gaus daug karmos taškų iš mūsų.
*Nemokama pamoka atėjusiems pas mus pirmą kartą
 
Pamokų pradžia: rugsėjo 4, 6, 11 dienomis
Pamokos vyksta: Pirmadienį ir trečiadienį 18:45 – 19:45 val.
Pamokų vieta: Gaižiūnų g. 4, Kaunas (Dance Loft Studio)
Pamokų lygis: pradedančiųjų
 
Kaina:
8 pamokos per mėnesį (išnaudojama per vieną mėnesį) – 35 eurai (30 eurų studentams)
4 pamokos per mėnesį (išnaudojama per vieną mėnesį) – 25 eurai (20 eurų studentams)
1 pamoka – 7 eurai
 
Apie mokytojus:
Kastytis – socialinių šokių gyvenimą pradėjo prieš 6 metus. Pirmieji žingsniai padėti bachatos ir kizombos ritmais. Dalyvavo daugybėje bachatos choreografijų bei workshopų mokinosi iš žymių Lietuvos ir užsienio mokytojų.
Atradus Zouk pilnai pasinėrė į šio šokio pasaulį, muziką, istoriją. Sėmėsi patirties iš garsiausių zouk mokytojų įvairiuose Europos festivaliuose. Lankė kursus pas Xandy Liberato, Carlos ir Fernanda, Anderson and Brenda. Savo sukauptomis žiniomis pasidalins šokių pamokose.
Austė – šokis ją lydi beveik visą gyvenimą. 2 metus šoko gatvės šokius, 3 metus- moderną ir su kolektyvu „Gelmė” laimėjo pirmą vietą Lietuvos moderno šokių konkurse. Taip pat turi 2,5m patirties lindi hopo šokiuose, atvykusi į Kauną netikėtai save atrado lotynų šokiuose(4 metus aktyviai lankė bachata, salsa, kizomba pamokas, workshopus ir vakarėlius, dalyvavo tarptautiniuose festivaliuose, kur įgavo daug patiries tiek leader’io tiek follower’io rolėje).
Galiausiai save išbandė Zouk’e, kuris akimirksniu pavergė jos širdį. Atkakliai dalyvavo tarptautiniuose zouk seminaruose, workshopuose, festivaliuose ir nuo 2022m pradėjo vesti reguliarias Brazilian Zouk pamokas Dance loft studijoje Su Kastyčiu

26 liepos @ 18:45
18:45 — 19:45 (1h)

Mažoji salė

Auste Žukauskaitė, Kastytis Pamakštys

Did you like this? Share it!

0
    0
    PREKIŲ KREPŠELIS
    TAVO KREPŠELIS TUŠČIASGRĮŽTI Į NARYSČIŲ PUSLAPĮ