Darius Žitinevičius
Mokyklos įkūrėjas. Bachata & Kizomba

Darius pradėjo šokti vos 7-erių metų, kuomet užsirašė į sportinių šokių klubo narių gretas. Ten mokėsi 14 metų, dalyvavo daugelyje Lietuvos bei užsienių varžybų, čempionatų bei tarptautinių šokių stovyklų. Pažintį su bachata, salsa, kizomba pradėjo prieš 7 metus. Visus šiuos metus sėmėsi patirties iš geriausių Lietuvos bei pasaulio mokytojų Lietuvoje bei Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Kroatijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Prancūzijoje ir kitose šalyse. Taip pat pasirodydavo tarptautiniuose festivaliuose ir yra vienas iš tarptautinio bachatos festivalių organizatorių Lietuvoje. Nuo 2018 m. bachatos pamokas vedė Vilniuje (Bachata Fever studijoje), o nuo 2019 m. pradėjo vesti reguliarias pamokas Kaune (Social Dance Life)

Studijos pamokų lygiai

I lygis – žmonėms, kurie pradėjo pirmuosius savo žingsnius šiuose šokiuose. Skirtas neturintiems jokių pagrindų arba šokusiems kitų stilių šokius.

II lygis – visiems šokantiems 5-12 mėnesių.

III lygis – visiems šokantiems 1 metus ir daugiau.

 

Pamokos

Bachata & Kizomba

Bachata yra pilnas emocijų šokis, kurio žingsniai yra glaudžiai susiję su partnerio judesiais ir kūno kalba.

Daugiau

Lady Styling

Pamokos skirtos merginoms, kuriose pagrindinis dėmesys į plastiką ir judesį. Pamokose šokama Bachata ir Salsa

Daugiau

Zouk & Kizomba

Zouk, tai šokis kurį galima šokti pagal labai skirtingą nuotaiką ir muziką, pasižymi tiksliu, jausmingu atpalaiduotu partnerio vedimu ir daugybe įvairių galvos bei kūno sukinių ir bangelių

Daugiau

0
    0
    PREKIŲ KREPŠELIS
    TAVO KREPŠELIS TUŠČIASGRĮŽTI Į NARYSČIŲ PUSLAPĮ