Zouk – tai šokis kurį galima šokti pagal labai skirtingą nuotaiką ir muziką, pasižymi tiksliu, jausmingu atpalaiduotu
partnerio vedimu ir daugybe įvairių galvos bei kūno sukinių ir bangelių atsižvelgiant į žmogaus natūralius judesius ir kūno biomechanika. Per pamokas mokinsimės įvairias kombinacijas bei lead and follow technikos ir kontakto, kad šokant būtų išlaikoma harmonija ir tarsi vandens tekėjimas kartu su muzika….

Šio lotynų šokio užuomazgos prasidėjo Brazilijoje 1990-ųjų pradžioje. Nuo 2006 oficialiai vadinamas „Brazilian Zouk“ jis kilo iš braziliško šokio Lambada ir kitų Brazilijos šokių įtakos. Šiai dienai Brazilian Zouk pagal savo stilistika išsiskirsto į: Neo Zouk, Flow Zouk, Soul Zouk, Lamba Zouk, Urban Zouk.

Kizomba yra šokis ir muzikos stilius, kilęs iš Afrikos, konkrečiau, iš Angolos sostinės Luandos. Šis šokis tapo populiarus ir tarptautiniu mastu žinomas dėl savo jausmingumo, artumo tarp šokėjų bei lėto, ritmingo judesio.

Kizomba muzika yra pagrįsta lėtais tempais, afriškais ritmais ir romantiškomis melodijomis. Šokis pasižymi intymumu ir artimu partneriui, su švelniais, sklandžiais judesiais. Daug dėmesio skiriama šokio žingsniams ir šokio partneriui ryšiui, sukurdami gilų emocinį ryšį tarp šokėjų.

Be pagrindinio Kizomba stiliaus, atsirado ir kitų variantų, tokie kaip Urban Kiz, kurie gali būti dinamiškesni arba įtraukti elementus iš kitų šokių stilių. Urban Kiz šokiui būdingi greitesni ritmai, daugiau judesio kompleksiškumo ir vaizduotės, taip pat dinamiškesnės choreografijos, kartais įtraukiant įvairius stilius, tokius kaip hip-hop, reggaeton arba breakdance.

Daugiau apie naujo sezono grupes

TRENERIAI

Kastytis Pamakštys

Zouk & Kizomba

Daugiau

Austė Žukauskaitė

Zouk & Kizomba

Daugiau

0
    0
    PREKIŲ KREPŠELIS
    TAVO KREPŠELIS TUŠČIASGRĮŽTI Į NARYSČIŲ PUSLAPĮ